پیگیری سفارشات فروشگاه بَلیان

در این صفحه می‌توانید سفارشات خود را در سایت بلیان پیگیری نمایید. لطفا قبل از ثبت درخواست پیگیری، این توضیحات را مطالعه نمایید.

در صورتی که پس از دانلود کتاب، فایل کتاب روی دستگاه شما باز نمی‌شود، باید نرم افزار کتابخوان را روی دستگاه خود نصب نمایید. جهت دانلود نرم افزار کتابخوان، به صفحه «نحوه باز کردن کتاب‌های الکترونیکی در سیستم‌عامل‌های مختلف» مراجعه نمایید.

در صورتی که کتابی را از سایت خریداری کرده‌اید و به فرمت های دیگری مانند PDF و EPUB یا سایر فرمت‌ها نیاز دارید، به پشتیبانی درخواست بفرستید؛ در صورتی که سایر فرمت های آن کتاب موجود باشد، برای شما ارسال خواهد شد.

محصولات مجازی و دانلودی سایت بلیان تا 100 روز پس از پرداخت، به تعداد 50 بار قابل دانلود هستند. پس از آن باید دوباره محصول را خریداری نمایید.

برای برخی از محصولات ممکن است بتوانیم کد تخفیف برای خرید مجدد آن محصول به شما ارائه دهیم. پس از طریق راه‌های ارتباطی موجود در همین صفحه، اطلاعات محصول خریداری شده همراه با درخواست خود برای کد تخفیف را بنویسید. پس از بررسی توسط کارشناسان سایت بلیان، در صورتی که محصول قابلیت ثبت کد تخفیف برای خرید مجدد را داشته باشد، کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

با توجه به اینکه کلیه محصولات دانلودی بر روی سرور های قدرتمند بلیان قرار گرفته اند، به مدت 100 روز لینک دانلود برای شما فعال خواهند بود.

اگر با این مشکل مواجه شدید، چند دقیقه بعد دوباره اقدام به دانلود نمایید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود، اطلاعات سفارش را به پشتیانی سایت بلیان بفرستید تا لینک دانلود جدید برای شما ایجاد شود.

در هنگام خرید محصولات دانلودی، ممکن است برخی از محصولات دارای چند لینک دانلود باشند، مانند کتاب های چند جلدی. در صورتی که باز هم در هنگام دریافت کتاب این مشکل وجود دارد، اطلاعات را ارسال نمایید تا لینک دانلود برای شما اصلاح شود.

برخی از محصولات مجازی سایت بلیان ممکن است پس از مدتی آپدیت شوند و محتوای جدید، جایگزین محتوای قبلی شوند. در این صورت، جهت دریافت محصول جدید باید دوباره آن محصول را خریداری نمایید.

در صورتی که قبلا آن محصول را خریداری کرده‌اید و میخواهید آپدیت جدید محصول را هم دریافت نمایید، اطلاعات سفارش قبلی خود را همراه با درخواست تخفیف، به پشتیبانی بفرستید. پس از بررسی توسط کارشناسان سایت بلیان، در صورت امکان، کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

برای فایل‌های مجازی (دانلودی)، فقط در صورتی که اطلاعات محصول با محتوای دانلود شده تفاوت داشته باشند، این امکان وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر، صفحه «رویه بازگردانی محصول» را مطالعه نمایید.