تماس با بَلیان

از طریق راه‌های ارتباطی موجود در این صفحه، می‌توانید با پشتیبان بَلیان ارتباط برقرار کنید. لطفا قبل از ارسال پیام، صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید، اگر پاسخ سوال خود را نیافتید، به پشتیبانی سایت پیام بفرستید.

بله. بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل برای شما فعال شده و یک نسخه دیگر از لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می‌شود.

در صورتی که که قبل از خرید، در سایت ثبت نام کرده باشید و به عنوان کاربر سایت خرید را انجام داده باشید، علاوه بر ایمیل دریافت شده که حاوی لینک دانلود کتاب است، لینک دانلود در «پنل کاربری» قسمت «دانلود ها» هم قابل دسترسی خواهد بود و می‌توانید تا 100 روز پس از خرید، لینک دانلود کتاب را از پشتیبانی دریافت نمایید.

در صورتی که در هنگام خرید، در سایت ثبت‌نام نکرده باشید، علاوه بر ایمیل دریافت شده که حاوی لینک دانلود کتاب است، می‌توانید تا 30 روز پس از خرید، میتوانید از طریق واتس‌اپ، لینک دانلود کتاب را از پشتیبانی دریافت نمایید.

به دلیل اینکه سرور های سایت بلیان در ایران قرار دارند، اگر فایل کتاب روی سرور های بلیان قرار داشته باشد، سرعت دانلود شما 4 برابر حالت عادی خواهد بود، همچنین هزینه دانلود از سایت بلیان نیم‌بها خواهد بود.

در صورتی که پس از دانلود کتاب، فایل کتاب روی دستگاه شما باز نمی‌شود، باید نرم افزار کتابخوان را روی دستگاه خود نصب نمایید. جهت دانلود نرم افزار کتابخوان، به صفحه «نحوه باز کردن کتاب‌های الکترونیکی در سیستم‌عامل‌های مختلف» مراجعه نمایید.

در صورتی که کتابی را از سایت خریداری کرده‌اید و به فرمت های دیگری مانند PDF و EPUB یا سایر فرمت‌ها نیاز دارید، به پشتیبانی درخواست بفرستید؛ در صورتی که سایر فرمت های آن کتاب موجود باشد، برای شما ارسال خواهد شد.

استان فارس، شهرستان کازرون، بلیان، کوچه شهید رجبی، کد پستی: 7317166187 پلاک: 1

پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته از طریق واتس اپ تلفن همراه

تلفن همراه (پیامک، واتس‌اپ یا تلگرام): 09179070298

تلفن ثابت: 07142363111

ایمیل پشتیبانی کتاب‌ها: balyan.ir@gmail.com