با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور، ممکن است کسانی توانایی خرید کتاب را نداشته باشند. سایت بلیان تصمیم گرفته است که به گونه‌ای فعالیت خود را ادامه دهد که هیچ کس از دستیابی به کتاب‌ها و مقالات محروم نباشد. پس در صورتی که توانایی پرداخت هزینه کتاب را ندارید، نگران نباشید. کافیست که اطلاعات کتاب مورد نظر خود را از طریق یکی از راه‌های ارتباطی موجود در صفحه «تماس با ما» به پشتیبانی سایت بلیان ارسال نمایید و کتاب موردنظر خود را به صورت رایگان تحویل بگیرید. لطفا در هنگام ارسال پیام، ذکر نمایید که کتاب را به صورت رایگان میخواهید.

توجه نمایید که به دلیل حجم زیاد درخواست‌ها، فقط روزانه به ۳۰ نفر (هر نفر ۱ کتاب) می‌توانیم ارسال کنیم. لطفا فقط درصورتی که واقعا در پرداخت هزینه مشکل دارید، در این طرح شرکت نمایید تا افراد نیازمند بتوانند در این طرح شرکت نمایند.

چه کسانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند؟

1- همه افرادی که به دلیل مشکلات مالی، توانایی پرداخت هزینه کتاب را ندارند.

2- کودکانی که هنوز به دلیل شرایط سنی، توانایی اخذ کارت بانکی ندارند.

3- تمامی نیازمندانی که در هر جای این کره خاکی هستند و بنا به دلایل مختلف، به سیستم بانکی ایران دسترسی ندارند. (در صورتی که آن کتاب، قوانین آن کشور را نقض نکند، قابل ارسال است.)

در حال حاضر سایت بَلیان به دلیل محدودیت‌های شدید اینترنت در ایران، بالا رفتن قیمت خدمات و کم شدن درآمدها، در آستانه تعطیلی قرار گرفته است و در صورتی که این شرایط ادامه داشته باشد، بدون شک مجبور هستیم در آینده نچندان دور، سایت را برای همیشه ببندیم. اما با وجود این مشکلات، باز هم به طرح کتاب رایگان ادامه خواهیم داد. لطفا فقط درصورتی که برای پرداخت هزینه کتاب مشکل دارید، در این طرح شرکت نمایید.